Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, містобудування та архітектури

ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» презентувало проект будівництва сонячної електростанції

09.12.2019 в селі Колодисте Ладижинської сільської ради відбулося громадське обговорення інвестиційного проекту «Будівництво сонячної електростанції «Колодисте» та «Колодисте 1». Реалізація даного проекту буде здійснена у 2020 році ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА».

14:46 18.12.2019

В СЕЛІ КОЛОДИСТЕ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗБУДУВАТИ РИНОК КОШТОМ ІНВЕСТОРІВ

В селі Колодисте, що входить до складу Ладижинської об’єднаної територіальної громади, за підтримки сільської ради та старости села Колодисте, впродовж 2019-2020 років заплановано реалізацію проекту будівництва сонячних електростанцій. Загальна площа виділена під дане будівництво складає понад 77 га.

09:11 27.06.2019

ЛАДИЖИНСЬКА ГРОМАДА ЗАЛУЧАЄ ІНВЕСТОРІВ

Ладижинська громада має великий потенціал та ресурси для розвитку. Не дивлячись на те, що вона була створена лише 23.12.2019 року, їй уже вдалося  залучити інвесторів, які створять робочі місця для жителів громади, а також наповнять бюджет. Це ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» та ТОВ "Агропромисловий комплекс Насташка" - запланована сума інвестицій  - 62 млн грн.

09:55 26.06.2019

ПРО РОЗПОДІЛ ІНФРАСТРУКТУРНОЇ СУБВЕНЦІЇ

Розпорядженням Кабінету Міністрів України 24.04.2019 року № 280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році» Ладижинській об’єднаній територіальній громаді передбачено субвенцію в сумі 2 949,300 тис. грн.

14:45 25.06.2019

РЕМОНТ ДОРОГИ КОЛОДИСТЕ-ПОЛЛІТВІДДІЛОВЕЦЬ-ЗАТИШОК

За ініціативи та підтримки депутата районної ради Анатолія Кисіля в селі Затишок розпочаті роботи по ремонту аварійного відрізка шляху по вулиці Шкільна. Роботи будуть проводитися за рахунок Ладижинської сільської об’єднаної громади, коштом надходжень від платників податків, а саме ТОВ «Агрофірма «Ліга».

08:14 24.06.2019