Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, містобудування та архітектури

Стратегія розвитку Ладижинської сільської об'єднаної територіальної громади

ПРОГРАМА ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБ'ЄДНАНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК

ЗМІНИ ДО ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2020 РІК ВІД 21.02.2020 №13-12/VII

ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» презентувало проект будівництва сонячної електростанції

09.12.2019 в селі Колодисте Ладижинської сільської ради відбулося громадське обговорення інвестиційного проекту «Будівництво сонячної електростанції «Колодисте» та «Колодисте 1». Реалізація даного проекту буде здійснена у 2020 році ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА».

14:46:23 18.12.2019

В СЕЛІ КОЛОДИСТЕ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗБУДУВАТИ РИНОК КОШТОМ ІНВЕСТОРІВ

В селі Колодисте, що входить до складу Ладижинської об’єднаної територіальної громади, за підтримки сільської ради та старости села Колодисте, впродовж 2019-2020 років заплановано реалізацію проекту будівництва сонячних електростанцій. Загальна площа виділена під дане будівництво складає понад 77 га.

09:11:30 27.06.2019