Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, містобудування та архітектури

В СЕЛІ КОЛОДИСТЕ ПЛАНУЄТЬСЯ ЗБУДУВАТИ РИНОК КОШТОМ ІНВЕСТОРІВ

В селі Колодисте, що входить до складу Ладижинської об’єднаної територіальної громади, за підтримки сільської ради та старости села Колодисте, впродовж 2019-2020 років заплановано реалізацію проекту будівництва сонячних електростанцій. Загальна площа виділена під дане будівництво складає понад 77 га.

09:11 27.06.2019

ЛАДИЖИНСЬКА ГРОМАДА ЗАЛУЧАЄ ІНВЕСТОРІВ

Ладижинська громада має великий потенціал та ресурси для розвитку. Не дивлячись на те, що вона була створена лише 23.12.2019 року, їй уже вдалося  залучити інвесторів, які створять робочі місця для жителів громади, а також наповнять бюджет. Це ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» та ТОВ "Агропромисловий комплекс Насташка" - запланована сума інвестицій  - 62 млн грн.

09:55 26.06.2019

ПРО РОЗПОДІЛ ІНФРАСТРУКТУРНОЇ СУБВЕНЦІЇ

Розпорядженням Кабінету Міністрів України 24.04.2019 року № 280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році» Ладижинській об’єднаній територіальній громаді передбачено субвенцію в сумі 2 949,300 тис. грн.

14:45 25.06.2019

РЕМОНТ ДОРОГИ КОЛОДИСТЕ-ПОЛЛІТВІДДІЛОВЕЦЬ-ЗАТИШОК

За ініціативи та підтримки депутата районної ради Анатолія Кисіля в селі Затишок розпочаті роботи по ремонту аварійного відрізка шляху по вулиці Шкільна. Роботи будуть проводитися за рахунок Ладижинської сільської об’єднаної громади, коштом надходжень від платників податків, а саме ТОВ «Агрофірма «Ліга».

08:14 24.06.2019

У Черкасах проведуть тренінг для бізнесу та відберуть підприємців на стажування у Німеччині

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ «Готові до співпраці з Німеччиною» буде проведено Бізнес-майстерню «Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном», на якій учасники дізнаються:

13:47 04.04.2019

Розпочато будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини

У рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, з розвитку якісної медицини, у 2019 році по всій Україні мають звести з нуля 513 сільських амбулаторій.

09:52 03.04.2019