Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкт містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, виконавчий комітет Ладижинської  сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкт містобудівної документації:

13:53:28 13.07.2020

Увага! Громадські слухання!

Увага! Громадські слухання з обговорення Детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Ладижинської сільської ради за межами с. Колодисте Уманського району Черкаської області для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, а саме під будівництво сонячної електростанції відбудуться 09.12.2019 о 10.00 в приміщенні Будинку культури с. Колодисте.

14:23:32 03.12.2019