КОМІСІЯ З БЛАГОУСТРОЮ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ!

Дата: 20.02.2024 16:05

Фото без описуКОМІСІЯ З БЛАГОУСТРОЮ ЛАДИЖИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

РОЗПОЧИНАЄ СВОЮ РОБОТУ!

З середини березня 2024 року розпочне свою роботу комісія з питань благоустрою та санітарного стану території Ладижинської сільської територіальної громади. Основним завданням якої є контроль за дотриманням Правил благоустрою в громаді.

Комісією буде здійснюватися контроль за дотриманням жителями громади Правил благоустрою території населених пунктів Ладижинської об’єднаної територіальної громади Уманського району Черкаської області, за належним утриманням прибудинкових територій, боротьбою з карантинними рослинами тощо.

Звертаємося до жителів сіл громади з проханням очистити території біля садиб від будівельних матеріалів, с/г техніки, побутових відходів, зрізаного гілля, залишків рослинності.

З метою здійснення самоврядного контролю за станом благоустрою населених пунктів, на власників, користувачів земельних ділянок, які порушують Правила благоустрою території населених пунктів, складатимуться протоколи про адміністративні правопорушення.

Протоколи будуть розглядатися на засіданнях адміністративної комісії при Виконавчому комітеті та, у разі не усунення виявлених порушень, накладатимуться штрафи.

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства