Відділ комунальної власності та ЖКГ

Правила благоустрою території населених пунктів Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади Уманського району Черкаської області

Перевірка КП "Злагода" (с.Текуча) Тимчасовою контрольною комісією.

Тимчасова контрольна комісія по перевірці фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської сільської ради 06.11.2019 перевірила КП «Злагода». Комунальне підприємство зареєстровано в селі Текуча та надає послуги з водопостачання жителям даного населеного пункту.

16:48 12.11.2019

Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ

Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія з  перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ: «Ладижинський сількомунгосп», «Колодистенський сількомунгосп» та КП «Злагода» (с. Текуча), з метою:

21:55 24.10.2019

В селі Ладижинка розпочато роботи з будівництва І черги водопроводу по вулицях: Шкільна, Київська, Дружби, Анісімова

В с. Ладижинка розпочато роботи з будівництва І черги водопроводу по вулицях: Шкільна, Київська, Дружби, Анісімова. Загалом, у 2019 році передбачено будівництво водопровідних мереж протяжністю 4,894 км. В рамках програми соціально-економічного розвитку Ладижинської громади на будівництво водогону у 2019 році виділено кошти у сумі 1 млн 949 тис. грн. Роботи фінансуються коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «Центр-Монтаж-Енерго».

12:07 11.10.2019

За ініціативи ТОВ «Агрофірма Насташка» до кінця 2019 року заплановано провести відновлення паркану навколо сільського кладовища в с. Колодисте

Встановлення соціального партнерства є важливим та необхідним для доброзичливих стосунків з громадою та довгострокових орендних відносин. Відносини між орендарями та сільськими громадами в більшості випадків не врегульовані й залежать, в основному, лише від бажання й можливостей виробника та меншою мірою – від громади.

11:48 27.09.2019

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АРТЕЗІАНСЬКИХ СВЕРДЛОВИН № 160-В ТА № 1188 В С.КОЛОДИСТЕ

У селі Колодисте завершені роботи по проведенню капітальних ремонтів артезіанських свердловин № 160-В та № 1188. Роботи проводилися коштом  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

11:21 27.09.2019

ФОТОЗВІТ: ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ФАП В С.ЗАТИШОК

Начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ігор Вікторович Погребняк, 24 вересня перевірив стан проведення ремонтних робіт з облаштування ФАПу в приміщенні Затишанського НВК. У приміщенні уже встановлено нові віконні, дверні блоки, влаштовано систему водопостачання та водовідведення, проведено вирівнювання стін, стелі та підлоги. Він зазначив, що загалом будівельні роботи виконані на 80%, орієнтовний термін здачі об’єкта в експлуатацію - середина жовтня 2019 року.

10:13 27.09.2019

Розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча

Коштом інфраструктурної субвенції розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча. Приведення в належний стан приміщення фельдшерсько-акушерського пункту та створення комфортних та безпечних умов, які б давали можливість забезпечити енергозбереження в приміщенні закладу, забезпечить надання якісних медичних послуг усім жителям села Текуча.

10:58 13.09.2019

Капітальний ремонт артезіанських свердловин із заміною інжерних мереж та технологічного устаткування в с. Колодисте.

В селі Колодисте, повним ходом іде капітальний ремонт із заміною технологічного устаткування та їх інженерних мереж, артезіанських свердловин № 1188 та № 160.

19:34 12.09.2019