Відділ комунальної власності та ЖКГ

Перевірка КП "Злагода" (с.Текуча) Тимчасовою контрольною комісією.

Тимчасова контрольна комісія по перевірці фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської сільської ради 06.11.2019 перевірила КП «Злагода». Комунальне підприємство зареєстровано в селі Текуча та надає послуги з водопостачання жителям даного населеного пункту.

16:48 12.11.2019

Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ

Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія з  перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ: «Ладижинський сількомунгосп», «Колодистенський сількомунгосп» та КП «Злагода» (с. Текуча), з метою:

21:55 24.10.2019

В селі Ладижинка розпочато роботи з будівництва І черги водопроводу по вулицях: Шкільна, Київська, Дружби, Анісімова

В с. Ладижинка розпочато роботи з будівництва І черги водопроводу по вулицях: Шкільна, Київська, Дружби, Анісімова. Загалом, у 2019 році передбачено будівництво водопровідних мереж протяжністю 4,894 км. В рамках програми соціально-економічного розвитку Ладижинської громади на будівництво водогону у 2019 році виділено кошти у сумі 1 млн 949 тис. грн. Роботи фінансуються коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «Центр-Монтаж-Енерго».

12:07 11.10.2019

За ініціативи ТОВ «Агрофірма Насташка» до кінця 2019 року заплановано провести відновлення паркану навколо сільського кладовища в с. Колодисте

Встановлення соціального партнерства є важливим та необхідним для доброзичливих стосунків з громадою та довгострокових орендних відносин. Відносини між орендарями та сільськими громадами в більшості випадків не врегульовані й залежать, в основному, лише від бажання й можливостей виробника та меншою мірою – від громади.

11:48 27.09.2019

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АРТЕЗІАНСЬКИХ СВЕРДЛОВИН № 160-В ТА № 1188 В С.КОЛОДИСТЕ

У селі Колодисте завершені роботи по проведенню капітальних ремонтів артезіанських свердловин № 160-В та № 1188. Роботи проводилися коштом  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

11:21 27.09.2019

ФОТОЗВІТ: ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ФАП В С.ЗАТИШОК

Начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ігор Вікторович Погребняк, 24 вересня перевірив стан проведення ремонтних робіт з облаштування ФАПу в приміщенні Затишанського НВК. У приміщенні уже встановлено нові віконні, дверні блоки, влаштовано систему водопостачання та водовідведення, проведено вирівнювання стін, стелі та підлоги. Він зазначив, що загалом будівельні роботи виконані на 80%, орієнтовний термін здачі об’єкта в експлуатацію - середина жовтня 2019 року.

10:13 27.09.2019

Розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча

Коштом інфраструктурної субвенції розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча. Приведення в належний стан приміщення фельдшерсько-акушерського пункту та створення комфортних та безпечних умов, які б давали можливість забезпечити енергозбереження в приміщенні закладу, забезпечить надання якісних медичних послуг усім жителям села Текуча.

10:58 13.09.2019

Капітальний ремонт артезіанських свердловин із заміною інжерних мереж та технологічного устаткування в с. Колодисте.

В селі Колодисте, повним ходом іде капітальний ремонт із заміною технологічного устаткування та їх інженерних мереж, артезіанських свердловин № 1188 та № 160.

19:34 12.09.2019