Відділ комунальної власності та ЖКХ

Розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча

Коштом інфраструктурної субвенції розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча. Приведення в належний стан приміщення фельдшерсько-акушерського пункту та створення комфортних та безпечних умов, які б давали можливість забезпечити енергозбереження в приміщенні закладу, забезпечить надання якісних медичних послуг усім жителям села Текуча.

10:58 13.09.2019

Капітальний ремонт артезіанських свердловин із заміною інжерних мереж та технологічного устаткування в с. Колодисте.

В селі Колодисте, повним ходом іде капітальний ремонт із заміною технологічного устаткування та їх інженерних мереж, артезіанських свердловин № 1188 та № 160.

19:34 12.09.2019