Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Відділ комунальної власності та ЖКГ

Правила благоустрою території населених пунктів Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади Уманського району Черкаської області

В Україні представили пріоритети в енергоефективності та «чистій» енергетиці

Впровадження енергоощадних технологій в господарську діяльність, як підприємств так і приватних осіб, є одним з важливих кроків у розв'язанні екологічних проблем – зміни клімату, забруднення атмосфери, виснаження копалин ресурсів та інші. Від їх широкого застосування залежить більш ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та суттєве зниження грошових витрат

08:52:44 11.02.2020

Перевірка КП "Злагода" (с.Текуча) Тимчасовою контрольною комісією.

Тимчасова контрольна комісія по перевірці фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської сільської ради 06.11.2019 перевірила КП «Злагода». Комунальне підприємство зареєстровано в селі Текуча та надає послуги з водопостачання жителям даного населеного пункту.

16:48:24 12.11.2019

Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ

Розпочала роботу Тимчасова контрольна комісія з  перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Ладижинської ОТГ: «Ладижинський сількомунгосп», «Колодистенський сількомунгосп» та КП «Злагода» (с. Текуча), з метою:

21:55:06 24.10.2019

В селі Ладижинка розпочато роботи з будівництва І черги водопроводу по вулицях: Шкільна, Київська, Дружби, Анісімова

В с. Ладижинка розпочато роботи з будівництва І черги водопроводу по вулицях: Шкільна, Київська, Дружби, Анісімова. Загалом, у 2019 році передбачено будівництво водопровідних мереж протяжністю 4,894 км. В рамках програми соціально-економічного розвитку Ладижинської громади на будівництво водогону у 2019 році виділено кошти у сумі 1 млн 949 тис. грн. Роботи фінансуються коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Роботи проводяться підрядною організацією ТОВ «Центр-Монтаж-Енерго».

12:07:02 11.10.2019

За ініціативи ТОВ «Агрофірма Насташка» до кінця 2019 року заплановано провести відновлення паркану навколо сільського кладовища в с. Колодисте

Встановлення соціального партнерства є важливим та необхідним для доброзичливих стосунків з громадою та довгострокових орендних відносин. Відносини між орендарями та сільськими громадами в більшості випадків не врегульовані й залежать, в основному, лише від бажання й можливостей виробника та меншою мірою – від громади.

11:48:21 27.09.2019

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АРТЕЗІАНСЬКИХ СВЕРДЛОВИН № 160-В ТА № 1188 В С.КОЛОДИСТЕ

У селі Колодисте завершені роботи по проведенню капітальних ремонтів артезіанських свердловин № 160-В та № 1188. Роботи проводилися коштом  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

11:21:19 27.09.2019