Стратегія розвитку ОТГ

Анкетування мешканців громади

Для ефективного та точного соціально-економічного аналізу Ладижинської громади, нам дуже важлива думка громадськості. Тому протягом травня місця буде проведено анкетування мешканців громади. Усіх небайдужих до долі Ладижинської ОТГ просимо долучитися до даного опитування.

15:56 10.05.2019

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в обговоренні планування Стратегії розвитку Ладижинської об’єднаної територіальної громади 07.05.2019 об 11.00

07.05.2019 об 11.00 відбудеться перше засідання Робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

12:59 06.05.2019

Ладижинською сільською радою прийнята Програма соціально-економічного розвитку

На черговій        сесії       Ладижинської сільської ради, які відбулася 29 березня 2019 року, ухвалена Програма соціально-економічного розвитку Ладижинської  сільської об’єднаної  територіальної громади  на 2019 рік.

13:39 03.04.2019