Члени ГО «Молодіжна рада Ладижинської громади» відвідали Міжнародний форум «Туристичними шляхами Українського Поділля 2023» в місті Тульчин

Дата: 06.11.2023 09:57

Фото без описуЧлени Громадської організації «Молодіжна рада Ладижинської громади» відвідали Міжнародний форум «Туристичними шляхами Українського Поділля 2023» в місті Тульчин.

3 листопада у Тульчинській міській територіальній громаді пройшов міжнародний форум «Туристичними Шляхами Українського Поділля 2023».

Форум був присвячений перспективам розвитку туризму в рамках проєкту створення та реалізації агротуристичного кластеру «Шляхами Трипільської Праматері» - в Черкаській, Вінницькій та Кіровоградській областях.

Метою заходу стало: обговорення питання створення управляючої компанії «Шляхами Трипільської Праматері», яка буде займатися проєктами кластера; залучення до проєкту партнерів з Румунії та Республіки Молдова; обговорення проблем розвитку туризму в Україні в умовах сьогодення та розбудови економіки громад під час війни.

Також протягом заходу проєктними менеджерами школи активістів регіонального розвитку відбулась презентація туристичних принад сильних сторін громад Черкащини, Кіровоградщини, Вінниччини та Хмельниччини.