Відбулась сесія Ладижинської сільської ради

Дата: 29.03.2024 15:59

Фото без описуВідбулась сесія Ладижинської сільської ради

29 березня 2024 року під головуванням сільського голови Ладижинської сільської ради Сергія ЦОКОЛЕНКА відбулася 36 чергової сесія Ладижинської сільської ради VIII скликання.

До порядку денного було включено 47 питання,  основні з них:

• Про звіт   сільського  голови Ладижинської сільської ради.
  • Про  роботу комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство»  у 2023 році.
  • Про  створення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ, ДОЗВІЛЛЯ ТА СПОРТУ» ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.
  • Про внесення змін до програми «Обдаровані діти» на 2023-2025 роки.
  • Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Ладижинської сільської територіальної громади.
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території комплексу відпочинку.
  • Про добровільну передачу екскаватора ЕО-2621В-3.
  • Про внесення змін до програми «Поліцейський офіцер громади» на 2024 рік.
  • Про  перейменування Пожежно-рятувального підрозділу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.
  • Про передачу основних засобів з балансу Виконавчого комітету Ладижинської сільської ради військовій частині ***** Збройних Сил України.
  • Про внесення змін до  Порядку надання     одноразової    грошової допомоги за зверненнями громадян.
  • Окрім того, розглянули питання, що стосуються земельних відносин.

Також відвідав засідання сесії головний лікар Уманської ЦРЛ Сергій МОТУЗЕНКО. Він ознайомив присутніх з соціальним проєктом, який планується реалізувати при лікарні.

Узагальнююча відомість поіменного голосування засідання 36 чергової сесії сільської ради VIII скликання опублікована на офіційному вебсайті Ладижинської сільської територіальної громади, в день голосування.