Новікова Мар’яна Василівна – начальник служби у справах дітей

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

адр.           с. Ладижинка, вул. Анісімова, 4

e-mail:     ssd_ladyzhynska@ukr.net

Основними завданнями та функціями служби у справах дітей:

1). Контроль за дотриманням законодавства стосовно дітей.

2). Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

3). Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на відповідній території становища сімей, дітей, сприянні фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

4). Розроблення i здійснення самостiйно або разом з вiдповiдними органами виконавчої ради, органами державної влади, пiдприємствами, установами та органiзацiями усiх форм власностi, громадськими органiзацiями заходiв щодо захисту прав, свобод i законних інтересів дітей.

5). Забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опiки та пiклування над дiтьми, їх усиновлення, влаштування в будинки сiмейного типу, прийомні сiм’ї.

6). Здiйснення контролю за умовами утримання i виховання дiтей у  дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

7). Ведення облiку дiтей, якi опинилися у складних життєвих обставинах, дітей – сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сiмей, дитячих будинкiв сiмейного типу та соціально – реабiлiтацiйних центрiв (дитячих мiстечок).

8). Проведення соціально – профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.

Нормативна база Служби у справах дітей Ладижинської сільської ради

Комісія з питань захисту прав дитини

Робота з сім'ями