Військово-облікове бюро

Зустріч представників Уманського об’єднаного міського військового комісаріату з учнями старших класів Ладижинської ЗОШ

Представники Уманського об’єднаного міського військового комісаріату, за сприяння Ладижинської територіальної спілки ветеранів АТО, провели зустріч з учнями старших класів Ладижинської загальноосвітньої школи. В ході зустрічі учням розповіли про реформу Українських збройних сил в сучасних умовах, про контрактну службу та умови вступу до вищих військових навчальних закладів. Учні з цікавістю слухали військових та ставили багато запитань.

15:25 25.09.2019

Навчання у Вищих військових навчальних закладах Збройних Сил України в 2019 році

«Уманський об’єднаний військовий комісаріат продовжує відбір юнаків та дівчат, віком від 17 до 30 років, кандидатами для вступу в 2019 році в Вищі військові навчальні заклади (Київ,Одеса,Львів,Харків,Житомир).

11:53 05.04.2019