ЄС. НАТО. Міжнародне співробітництво.

Європейська інтеграція

«Європейський союз»

Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони:

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. N 847-р ,,Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони”

День Європи: Указ Президента України від 19 квітня 2003 року № 339 ,,Про День Європи”

Питання торгівлі з ЄС

Новини

Європейський тиждень місцевої демократії:
Указ Президента України від 27 квітня 2007 року № 922 ,,Про Європейський тиждень місцевої демократії”

Євроатлантична інтеграція

Українці за вступ до ЄС і НАТО – опитування

Чи підтримують українці вступ до ЄС та НАТО?

Перспективи приєднання України до ЄС і НАТО

Указ Президента України від 21 лютого 2017 № 43 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки»

«НАТО»

Факти про НАТО

Транскордонне співробітництво:

Закон України  ,,Про транскордонне співробітництво” від 24 червня 2004 року №1861

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 року № 554 ,,Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки”

Зовнішні відносини:
Указ Президента України від 18 вересня 1996 року № 841 ,,Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин”

Постанова Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2015 р. № 903 ,,Про затвердження Порядку підготовки проектів директив, вказівок і технічного завдання для участі у заходах міжнародного характеру та звітів за їх результатами”

Постанова Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року №1873 ,,Про затвердження Порядку оформлення, видачі, повернення, зберігання і знищення дипломатичних та службових паспортів України”

Постанова Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1992 року №698 ,,Про вдосконалення порядку здійснення службових відряджень за кордон”

Міжрегіональне міжнародне співробітництво:

«Угоди обласні»,

«Партнерські угоди»,

«Інформація для подорожуючих за кордон».

Міжнародна допомога:

Новини

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153 ,,Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги”

Реалізація в Черкаській області проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»;

«ТОП-100 донорських організацій»

«Гранти. Конкурси»

„Міжнародній спільноті":

Іноземні дипломатичні представництва в Україні

Правила в’їзду та перебування в Україні для громадян іноземних
держав