Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Паламарчук Олександр Іванович - начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Графік роботи відділу: понеділок-п’ятниця

з 8:00 до 17:00

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

тел.         +38(050)250-02-99

адр.           с. Ладижинка, вул. Шкільна, 5 (2 поверх)

e-mail:      lad.osvita@ukr.net

Основними завданнями та функціями відділу є:

1). Організація мережі та здійснення керівництва загальноосвітніми, дошкільним, позашкільними навчальними закладами, які розташовані на території Ладижинської сільської територіальної громади.

2). Управління  дошкільними, загальноосвітніми, позашкільними навчальними закладами, розташованими на території Ладижинської сільської територіальної громади.

3).  Визначення потреб у навчальних  закладах  усіх типів та подача пропозиції  до виконавчого комітету Ладижинської сільської ради.

4).  Сприяння розвитку мережі навчальних закладів вмісті, утворює в межах своїх повноважень навчальні заклади або вносить в установленому порядку пропозиції щодо їх утворення, реорганізації та ліквідації, створення освітніх округів тощо; сприяє  їх навчально-методичному, фінансовому та  матеріально технічному  забезпеченню.

5). Здійснення   в   межах   своєї  компетенції  державне   інспектування  дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності, забезпечує гласність його результатів.

6).Організація навчально-методичного забезпечення загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів:

7). Здійснює заходи, спрямовані на виявлення, підтримку і розвиток обдарованих дітей, талановитої молоді;  організацію проведення таких заходів, як олімпіади, змагання, конкурси, спартакіади, турніри, виставки, фестивалі творчості, конференції, форуми, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього та загального фізичного рівня дітей і молоді.

Мережа закладів освіти

Мережа закладів культури

Центр культури, дозвілля та спорту

Ладижинська дитяча музична школа