Відділ соціальної допомоги вдома

тел.         +38(068)233-05-36

адр.           с. Ладижинка, вул. Шкільна, 4

e-mail:      lznsp@ukr.net

Основним завданням відділення є:

Надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вдома умовах згідно з медичним висновком. Надають соціальні послуги 44 соціальних  робітники відділення на території Ладижинської, Бабанської, Дмитрушківської об’єднаних територіальних громад.

Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальну послугу догляд вдома:

У відділенні соціальної допомоги вдома послуги надаються наступним категоріям осіб:

- особи похилого віку;

- особи з інвалідністю,

- хворі, які не здатні до самообслуговування (із числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці, при наявності письмового підтвердження закладів охорони здоров’я).

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), хворих (з-поміж осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги або з установленням диференційованої плати.