Центр культури, дозвілля та спорту

Святий Миколай завітав до учнів Ладижинської ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованців ДНЗ «Зірочка»!

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий  час розпочинається 19 грудня, коли  до кожної української оселі приходить Святий Миколай.

11:43 21.12.2019

Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

10:27 16.12.2019

Наші прабабусі вірили, що ніч на Андрія є чарівною, однією із найбільш містичних у році. Вважається, що вона може відкрити людині таємниці майбутнього, а саме —— дати дівчатам відповіді на найпотаємніші питання. Міцний рід - міцна пам'ять про звичаї й традиції нашого народу. Давня традиція ворожіння на Андрія - прекрасний витвір людської фантазії, невичерпна скарбниця надбань нашої культури. 12 грудня в Центрі культури, дозвілля та спорту  відбулася етновечірка - ворожіння на Андрія. Було загадково, цікаво і весело!

09:33 13.12.2019

ЗІГРІЙМО СЕРЦЕ ДОБРОТОЮ

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Із концертом під назвою «Зігріймо серце добротою» учасники художньої самодіяльності Центру культури дозвілля та спорту Ладижинської ОТГ завітали до Рижавського стаціонарного відділення територіального центру по наданню соціальних послуг Уманського району, в якому перебувають люди похилого віку, а також люди з інвалідністю. Щиро вдячні всім за теплий прийом, за оплески, за посмішки...

10:27 04.12.2019

"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" ВІДБУЛИСЯ В ЛАДИЖИНСЬКІЙ ГРОМАДІ!

14 жовтня весь український народ відзначає День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки славного війська козацького. В душі кожного українця живе козак: воїн-герой, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів життя віддасть.

14:54 15.10.2019

"Осінній ярмарок" в Ладижинській громаді

Традиція ярмаркування в Україні відома з давніх-давен. Ярмарки були вигідними для селян, оскільки вони мали можливість збувати не лише худобу та хліб, але й інші продукти свого господарювання. Ярмаркувати завжди їхали, як на велике свято, – гарно одягнені та з гарним настроєм.

16:00 03.10.2019