Центр культури, дозвілля та спорту

ЗІГРІЙМО СЕРЦЕ ДОБРОТОЮ

До Міжнародного дня людей з інвалідністю Із концертом під назвою «Зігріймо серце добротою» учасники художньої самодіяльності Центру культури дозвілля та спорту Ладижинської ОТГ завітали до Рижавського стаціонарного відділення територіального центру по наданню соціальних послуг Уманського району, в якому перебувають люди похилого віку, а також люди з інвалідністю. Щиро вдячні всім за теплий прийом, за оплески, за посмішки...

10:27 04.12.2019

"КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ" ВІДБУЛИСЯ В ЛАДИЖИНСЬКІЙ ГРОМАДІ!

14 жовтня весь український народ відзначає День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки славного війська козацького. В душі кожного українця живе козак: воїн-герой, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів життя віддасть.

14:54 15.10.2019

"Осінній ярмарок" в Ладижинській громаді

Традиція ярмаркування в Україні відома з давніх-давен. Ярмарки були вигідними для селян, оскільки вони мали можливість збувати не лише худобу та хліб, але й інші продукти свого господарювання. Ярмаркувати завжди їхали, як на велике свято, – гарно одягнені та з гарним настроєм.

16:00 03.10.2019