Про нас

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» сільські ради сіл: Текуча, Городниця, Рижавка, Колодисте, Ладижинка, Затишок і Малий Затишок об’єдналися у Ладижинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Ладижинка. 23 грудня 2018 року відбулися перші вибори голови й двадцяти шести депутатів.

Загальна площа Ладижинської ОТГ – 22341,1 га, в тому числі в межах населених пунктів – 3101,3 га.

Ладижинська об’єднана територіальна громада розташована у південній частині Уманського району. З районним центром (містом Умань) ОТГ з'єднане автомагістраллю М-05 Київ — Одеса. Відстань до міста Умань складає 27 км. Відстань до деяких інших українських міст: Київ - 222 км, Львів -  503 км, Одеса - 268 км, Харків – 541 км.

Ладижинська ОТГ розташовується по обидва береги річки Ятрань. Територію громади проходить автомобільна дорога міжнародного значення М-05 Київ-Одеса, яка співпадає з Європейським автомобільним маршрутом Е-95. Найближча залізнична станція знаходиться у місті Умань.  Відстань від адміністративного центру села Ладижинка до  населених пунктів ОТГ: село Городниця  - 9,5 км, село Затишок – 27,5 км, село Малий Затишок – 24,1 км, село Колодисте – 16,9 км, село Рижавка – 11,3 км, село Текуча – 8,9 км.

Малий Затишок

Рижавка