Ладижинська сільська рада

Дата: 23.02.2024 16:45

Фото без опису23 лютого 2024 року відбулося засідання 35 сесії Ладижинської сільської ради 8 скликання.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять українських воїнів та громадян, які загинули з початку російського вторгнення в Україну.

У роботі сесії, на розгляд якої винесено ряд питань, що стосуються життєдіяльності громади, взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови, керівники відділів, установ сільської ради.

На розгляд сесії винесено 45 питань порядку денного, основні з яких:

• Про внесення змін до Програми Підтримки регіонів, постраждалих внаслідок внаслідок агресії російської федерації  на 2023-2025 роки.
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» на 2021–2024 роки.
  • Про надання дозволу на розроблення детального плану території комплексу по обслуговуванню автотуристів.
  • Про  внесення змін до Програми перевезення педагогічних працівників закладів освіти Ладижинської сільської ради на 2024 рік.
  • Про затвердження Програми організації харчування учнів 1-11 класів та дітей пільгових категорій в закладах  загальної середньої освіти Ладижинської сільської ради на 2024 - 2025 роки.
  • Про затвердження Порядку надання і виплати  одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) військовослужбовців  в період дії воєнного стану.
  • Про надання допомоги  на поховання.

Також було розглянуто низку земельних питань.