Відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Визначено коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік

Відповідно до листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 03.01.2020 № 6-28-0.22-38/2-20, на виконання статті 289 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) Ладижинська сільська рада повідомляє:

14:11 21.01.2020

Щодо забезпезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів загального користування

Верховна Рада України підтримала ініціативу щодо забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування. Відповідний Закон  (проєкт № 0869) "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування" було прийнято в другому читанні та в цілому 29.10.2019 року. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування (опубліковано 20.11 2019 року в газеті «Голос України»), та вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності, а саме 21.02.2020 року

10:52 16.12.2019

До уваги осіб, які орендують земельні ділянки водного фонду та осіб, які використовують водойми для любительського рибальства на території Ладижинської сільської ради!!!

Звертаємо Вашу увагу, що на протязі останніх років на водоймах Уманського району в спекотний літній період спостерігається масове цвітіння синьо-зелених водоростей в товщі води, що призводить до зниження вмісту розчинного у воді кисню та, як наслідок, загибелі водних живих організмів. Синьо-зелені водорості поширені в стоячій воді, в ставках і річках, що повільно течуть. Якщо вода починає «цвісти», вона набирає неприємного запаху і стає токсичною та непридатною для використання, а риба потерпає від недостачі повітря, що призводить до її масової загибелі.

14:36 12.07.2019

Порядок отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110) дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

16:12 11.04.2019

Порядок отримання громадянами земельних ділянок у власність

Відповідно до статей 116, 118, 186-1, пункту 1 Перехідних положень Земельного кодексу України та пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених земельним кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

09:25 11.04.2019