Відділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Порядок отримання дотації за молодняк великої рогатої худоби

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 110) дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до тринадцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

16:12 11.04.2019

Порядок отримання громадянами земельних ділянок у власність

Відповідно до статей 116, 118, 186-1, пункту 1 Перехідних положень Земельного кодексу України та пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених земельним кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання.

09:25 11.04.2019