Ладижинська дитяча музична школа

ВІТАЄМО Гарматівську Валентину з перемогою в Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості ProFest ГРАН-ПРІ КУБОК Г.М.ЧАПКІСА. Немає нічого кращого, та пам'ятного в житті дитини як отримати нагороду з рук видатного митця Григорія Миколайовича Чапкіса.

10:31 12.06.2019

Вітаємо Гарматівську Валентину і Голік Настю - лауреатів XI Міжнародного фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна»

Вітаємо лауреатів XI Міжнародного фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна» - Гарматівську Валентину і Голік Настю, а також їхнього викладача Шишину Наталю Андріївну! Пишаємося вашими успіхами! Бажаємо натхнення, подальших творчих злетів і перемог!

10:55 21.05.2019