Ладижинська сільська рада

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

Дата: 07.05.2024 14:17

Фото без описуХай небо буде мирним, а Україна – чистою!

У Ладижинській  громаді протягом квітня 2024 року проходила весняна толока.

Нагадаємо, що у квітні 2024 року в Ладижинській громаді пройшов місячник благоустрою. Він пройшов під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!".

Небайдужі жителі нашої громади разом з представниками місцевої влади, комунальниками, працівниками культури, освіти та волонтерами прибирали сміття, суху рослинність, висаджували декоративні кущі, дерева та квіти.

Загалом в населених пунктах громади пройшло кілька толок.

Звільнені від сміття парки, берегові зони місцевих водойм, території старих кладовищ  та інші місця загального користування, ніби ожили, вдягнувши зелені весняні шати.

В цілому в громаді було прибрано близько тридцяти локацій та зібрано понад 150 мішків сміття

Дякуємо усім небайдужим мешканцям за екосвідомість та активну участь у життєдіяльності громади. Завдяки вашій участі прибирання пройшло весело, жваво і, головне, продуктивно. Тепер маємо бути свідомі та підтримувати наші місця загального користування в належному стані.