Ладижинська сільська рада

«Лише тобі…» – під такою назвою 10 травня 2024 року в Ладижинському будинку культури відбувся урочистий захід присвячений до Дня Матері

Дата: 13.05.2024 16:26

Фото без опису«Лише тобі…» – під такою назвою 10 травня 2024 року в Ладижинському будинку культури відбувся  урочистий захід присвячений  до Дня Матері.

Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День Матері – берегині українського роду. Цьогоріч цей день пройшов з тривогою на серці, адже в Україні йде війна і не одна мати чекає свою дитину живою і неушкодженою із перемогою з війни.

Спільними зусиллями творчі колективи  Ладижинської школи мистецтв Ладижинської сільської ради та КУ «Центр культури, дозвілля та спорту» Ладижинської сільської ради провели цікавий та змістовний захід присвячений всім матусям, бабусям та жінкам-берегиням роду. Кожен виступ був наповнений ніжною та щирою музикою, що торкнула серця всіх присутніх.

Дякуємо вам за терпіння, витримку, мудрість і мужність, з якими ви, долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день.