Ладижинська сільська рада

Дата: 30.04.2024 18:52

Фото без описуІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На виконання наказу Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради №  17 від 05.04.2024, з метою виховання учнівської молоді у дусі відданості Україні та Українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних Захиснику та Захисниці  України 30 квітня 2024 року на базі Ладижинського ліцею було проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

В заході взяли участь команди (Рої) Ладижинського ліцею, Ятранівської філії Ладижинського ліцею, Колодистенської та Шаринської гімназій. Результати змагань наступні:

Старша вікова група (15-17 років)

І місце – Рій  Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради «Патріоти».

Середня вікова група (11-14 років)

І місце – Рій Колодистенської гімназії Ладижинської сільської ради «Незламні»;

ІІ місце – Рій Ятранівської філії Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради «Незламні»;

ІІІ місце – Рій Шаринської гімназії Ладижинської сільської ради «Нащадки козаків»;

ІІІ місце – Рій Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради «Кіборги»;

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів, адже   Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є одним із найважливіших засобів патріотичного виховання молоді, формування громадянської свідомості та виховання здорової нації.