Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Відділ комунальної власності та ЖКГ

ФОТОЗВІТ: ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ ФАП В С.ЗАТИШОК

Начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ігор Вікторович Погребняк, 24 вересня перевірив стан проведення ремонтних робіт з облаштування ФАПу в приміщенні Затишанського НВК. У приміщенні уже встановлено нові віконні, дверні блоки, влаштовано систему водопостачання та водовідведення, проведено вирівнювання стін, стелі та підлоги. Він зазначив, що загалом будівельні роботи виконані на 80%, орієнтовний термін здачі об’єкта в експлуатацію - середина жовтня 2019 року.

10:13:31 27.09.2019

Розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча

Коштом інфраструктурної субвенції розпочато капітальний ремонт ФАП в селі Текуча. Приведення в належний стан приміщення фельдшерсько-акушерського пункту та створення комфортних та безпечних умов, які б давали можливість забезпечити енергозбереження в приміщенні закладу, забезпечить надання якісних медичних послуг усім жителям села Текуча.

10:58:48 13.09.2019

Капітальний ремонт артезіанських свердловин із заміною інжерних мереж та технологічного устаткування в с. Колодисте.

В селі Колодисте, повним ходом іде капітальний ремонт із заміною технологічного устаткування та їх інженерних мереж, артезіанських свердловин № 1188 та № 160.

19:34:44 12.09.2019