Ладижинська громада передала Збройним силам України екскаватор

Дата: 01.04.2024 14:01

Фото без описуЛадижинська громада передала Збройним силам України екскаватор

До Ладижинської сільської  ради звернулися військовослужбовці однієї із військових частин з проханням у забезпеченні їх екскаватором для виконання завдань пов’язаних із несенням військової служби.

Ладижинська сільська громада відгукнулася на прохання і, одноголосним рішення, передала 72-ій окремій механізованій бригаді екскаватор ЕО-2621В-3. Екскаватор використовувався комунальним підприємством, для ліквідації проривів води та виконання різноманітної господарської роботи. Проте, на фронті він потрібніший, – вирішили у громаді.

Транспортний засіб передали на потреби збройних сил України, для виконання робіт з будівництва фортифікаційних споруд. Така техніка вкрай необхідна інженерним військам, і вже зараз вона активно працює і наближає нашу Перемогу!

Хочеться відзначити людей, які доклали чимало зусиль для  ремонту та транспортування техніки на фронт. До ремонту - долучилися працівники ПрАТ «Укрзерноімпекс» Олександр Цапко, Юрій Семко, Юрій Рудий, працівники виконавчого комітету сільської ради, зокрема господарської групи Віталій Болячий та Юрій Тростенко, Комунального підприємства «Ладижинське сільське комунальне господарство» Юрій Михайлюк. Доставити екскаватор на схід України погодився підприємець Олег Деревецький, який неодноразово допомагав нашій громаді, надаючи послуги транспорту.

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства