Дата: 15.03.2024 15:43

Фото без описуУ закладах культури Ладижинської сільської територіальної громади відзначили 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

У кожного народу є талановиті митці, поети, письменники. Саме вони прославляють свою країну, звеличують її  серед інших націй світу.

На відзначення 210-річчя від Дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка у закладах культури Ладижинського ЦКДС та бібліотеках-філіях Ладижинської сільської територіальної громади відбулася велика кількість різноманітних тематичних заходів.

Чимало поціновувачів  Великого Кобзаря долучилися до тематичних заходів, творчість якого давно стала найважливішим і нетлінним складником українського народу, символом боротьби за українську державність, волю та незалежність.

Нехай звучить Твоє слово, Великий Кобзарю! Нехай звучить як правда, як світло, як шлях до мудрості, єдності, любові! Слово Великого поета навіть через роки залишається актуальним та проростає з новою силою в серцях українців!