Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

До уваги жителів Ладижинської громади, які користуються пільгами на оплату житлово – комунальних послуг!

З 01 січня 2020 року можна перейти на готівкову форму оплати пільги за житлово-комунальні послуги. Для цього Вам потрібно звернутись в Ладижинську сільську раду до Попенко Олени Анатоліївни, начальника відділу соціального захисту населення  та охорони здоров’я, написати відповідну заяву та додати довідку із рахунком з банку.

15:00 14.01.2020

3 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

3 грудня вся світова спільнота долучається до відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю.  Цей день не є святом, а  нагадування всім про те, що люди з особливими потребами потребують додаткової уваги суспільства, адже вони потребують захисту та підтримки з боку всього людства.

08:28 03.12.2019

ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я І ЯК СТАТИ ПАТРОНАТНИМ ВИХОВАТЕЛЕМ?

26 січня 2016 року був прийнятий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.

15:59 29.11.2019

Підопічних Рижавського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговуванняго привітали з Міжнародним днем людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей.

15:01 09.10.2019