Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

Підопічних Рижавського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговуванняго привітали з Міжнародним днем людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана. Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей.

15:01 09.10.2019

"Дайджест змін в охороні здоров'я"

З метою роз'яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання, Міністерство охорони здоров'я України підготувала збірник матеріалів "Дайджест змін в охороні здоров'я".

13:33 17.09.2019

До відома лікарів, випускників ВНМУ ім. М.І. Пирогова: про надання одноразової адресної грошової допомоги

Відповідно до абзацу другого пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №534 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОЗ України від 28.05.2012 №390 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямками й спеціальностями медичного і фармацевтичного профілів» та листа Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (далі - ВНМУ ім. М.І. Пирогова), просимо довести до відома лікарів, випускників ВНМУ ім. М.І. Пирогова, які завершили навчання в інтернатурі у 2019 році (бюджетна форма навчання), що вони мають право отримати одноразову грошову допомогу у ВНМУ ім. М.І. Пирогова у разі роботи у якості лікаря загальної практики - сімейного лікаря або лікаря педіатра-дільничного, або лікаря терапевта дільничного у незалежності від місця розташування закладу(село, смт, місто), а також у разі знаходження лікувального закладу у сільській місцевості (село, смт) незалежно від спеціальності.

09:22 17.09.2019