Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

"Дайджест змін в охороні здоров'я"

З метою роз'яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання, Міністерство охорони здоров'я України підготувала збірник матеріалів "Дайджест змін в охороні здоров'я".

13:33 17.09.2019

До відома лікарів, випускників ВНМУ ім. М.І. Пирогова: про надання одноразової адресної грошової допомоги

Відповідно до абзацу другого пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №534 «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу МОЗ України від 28.05.2012 №390 «Про затвердження Порядку надання одноразової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямками й спеціальностями медичного і фармацевтичного профілів» та листа Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова (далі - ВНМУ ім. М.І. Пирогова), просимо довести до відома лікарів, випускників ВНМУ ім. М.І. Пирогова, які завершили навчання в інтернатурі у 2019 році (бюджетна форма навчання), що вони мають право отримати одноразову грошову допомогу у ВНМУ ім. М.І. Пирогова у разі роботи у якості лікаря загальної практики - сімейного лікаря або лікаря педіатра-дільничного, або лікаря терапевта дільничного у незалежності від місця розташування закладу(село, смт, місто), а також у разі знаходження лікувального закладу у сільській місцевості (село, смт) незалежно від спеціальності.

09:22 17.09.2019

ЗАПРОШУЄМО ВЕТЕРАНІВ АТО ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ НА ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

У м. Черкасах 15-16 липня 2019 року  в приміщенні будинку культури ім. Кулика по вул. Благовісна,170 буде проходити дводенний тренінг на тему:  «Якісна комунікація як запорука успіху соціальної адаптації ветеранів до умов мирного життя».  Тренер  Р. Френк  П’юселік, психотерапевт, спікер, ветеран війни у В’єтнамі.

15:24 10.07.2019

ОПИТУВАННЯ ЩОДО СТАНУ НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ЗАКЛАДАМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Шановні жителі громади! Просимо Вас відгукнутися і взяти активну участь в соцопитуванні, щодо стану надання медичних послуг закладами охорони здоров'я. Відповіді надсилати до 10.07.2019.

14:07 08.07.2019