Ладижинська сільська рада

Участь в  тренінгу в місті Львів

Дата: 24.05.2024 16:56

Фото без описуУчасть в  тренінгу в місті Львів

З 15 - 17.05.2024  в м. Львів   відбувся тренінг   «Робота з сім'ями безвісти зниклих» розроблений спеціально для фахівців (які не є юристами) органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, які працюють з родинами зниклих безвісти захисників і захисниць.

Триденний очний курс «Робота з сім'ями безвісти зниклих» був розроблений та проводився  ГО “Перший жіночий ветеранський простір “РеХаб” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України», та у партнерстві із Коаліцією ветеранських просторів.

Учасником  навчання  від Ладижинської сільської територіальної громади була начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Олена ПОПЕНКО, яка пройшла три блоки навчання,  а саме: процедурний, параюридичний та психологічний.  Після  пройденого навчання та виконання практичних завдань   отримала Сертифікат про проходження курсу, 1 кредит ЄКТС.