Відбулося перше засідання робочої групи по створенню Стратегії розвитку Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

Дата: 08.05.2019 11:21

07.05.2019 року відбулося перше засідання робочої групи по створенню Стратегії розвитку Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

Про основні аспекти розробки стратегії розвитку громади, про послідовність та етапи процесу планування, розповів радник з питань регіонального розвитку Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Григорій Перерва. У роботі засідання взяли участь працівники сільської ради, старости сіл, депутати.

Стратегія розвитку громади - є дуже важливим документом, який дозволить скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання системних змін у всіх сферах суспільного життя. Дуже важливо, до його розробки долучати представників громадськості, а також підприємців, що працюють на території ОТГ.

Під час засідання члени робочої групи узгодили всі етапи розробки стратегічного планування і визначили терміни їх виконання. Початкова стадія розробки стратегії - збір статистичних даних для підготовки соціально-економічного аналізу, що дозволить зрозуміти що є в громаді, сформулювати пріоритетні напрямки її розвитку, визначити очікування жителів як по всій громаді так і по окремих населених пунктах.

Робота над розробкою Стратегії триватиме і надалі. Наступне засідання робочої групи буде в липні 2019 року.