Перемога вже близько

Дата: 07.07.2022 11:02

Перемога вже близько…..

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Дуже приємно, що жителі Ладижинської громади не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Впевнені, що   кожен житель Ладижинської громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

Сьогодні багато працівників різної  професії займаються волонтерством. Колектив  Ладижинської дитячої музичної школи і далі продовжує плести кікімори для наших хлопців. І от уже сьогодні дана робота  була відмічена у волонтерському русі на рівні України.

06.07.2022 року НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ Стефанчук Микола Олексійович нагородив колектив Ладижинської дитячої музичної школи грамотою за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, організацію виготовлення маскувальних засобів для захисників України.

Хочемо подякувати усім небайдужим, які приносять матеріал та з кожним днем наближають нашу перемогу.

Підготував: Центр культури, дозвілля та спорту Ладижинської сільської ради