Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Оголошення

Дорогі матусі, любі бабусі, та чарівні жінки! Колодистенський будинок культури запрошує вас на свято МАТЕРІ!

Дорогі матусі, любі бабусі, та чарівні жінки! Колодистенський будинок культури запрошує вас на свято МАТЕРІ, яке відбудеться 12 травня о 15-00.Чекаємо на вас! Подаруйте собі годинку відпочинку!

19:59:20 06.05.2019

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в обговоренні планування Стратегії розвитку Ладижинської об’єднаної територіальної громади 07.05.2019 об 11.00

07.05.2019 об 11.00 відбудеться перше засідання Робочої групи з підготовки Стратегії розвитку Ладижинської об’єднаної територіальної громади.

09:12:07 06.05.2019

Розпочав роботу державний реєстратор

В  Ладижинській   сільській раді з 02 травня 2019 року розпочав свою роботу Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

13:12:27 02.05.2019