Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ!

14 серпня 2019 року з 11.00 до 13.00 в приймальні громадян Уманської районної державної адміністрації (площа Соборності, 1) керівництвом Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводитись виїзний особистий прийом громадян.

09:16:12 13.08.2019

Уманський  об'єднаний військовий комісаріат Черкаської області продовжує набір громадян України на військову службу за контрактом

Уманський  об'єднаний військовий комісаріат Черкаської області продовжує набір громадян України віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом до військових частин м.Умань, Уманського району, навчальних центрів та частин Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, частин Військово морських сил, Сил спеціальних операцій та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

13:56:17 24.07.2019