Ладижинська сільська рада

12 жовтня Ладижинська громада вшановує роковини світлої пам'яті Захисника - Володимира ВИСЛОЦЬКОГО

Дата: 12.10.2024 11:20

Фото без опису12 жовтня 2023 року в районі н.п. Куп'янськ, знаходячись на бойових позиціях помер військовослужбовець, Захисник - Володимир ВИСЛОЦЬКИЙ.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам'яттю Героя. який пішов із життя, до останнього подиху, залишаючись вірним Військовій Присязі та Українському Народові. Володимир став частиною історії, віддавши власне життя заради майбутнього прийдешніх поколінь.

Володимир народився 5 березня 1979 року в місті Кривий Ріг. Згодом. разом із батьками  переїхав у с.Рижавка, де провів дитячі та юнацькі роки. По закінченню школи здобув спеціальність тракториста. Працював на сільськогосподарському підприємстві.

Відвага та рішучість Володимира стали прикладом справжнього патріотизму, який світлою пам'яттю назавжди залишиться у серцях українців. У першу річницю його смерті - смерті на полі бою - нехай ім'я Володимира вкотре і завжди нагадує нам про ціну, яку ми платимо у боротьбі за майбутнє нашої Батьківщини.