Ладижинська сільська рада

Дата: 23.05.2024 16:14

Фото без описуШановні жителі Ладижинської громади, будь ласка, використовуйте електроенергію ощадливо

У будні дні обсяги споживання електроенергії суттєво зростають. Електромережі працюють в аварійному режимі, тому критично важливо зменшити обсяг споживання електроенергії у години максимального навантаження: з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

Шановні жителі громади! Наголошуємо на базових правилах ощадливого енергоспоживання:

• не використовуйте одночасно декілька приладів, вмикайте їх почергово;
  • за можливості, перенесіть використання енергоємних приладів на нічні години;
  • вимикайте світло, виходячи з кімнати;
  • вимкніть зайве освітлення та прилади, які ви не використовуєте.

Енергозбереження  - це не відмова від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів, отримання більшого обсягу корисної роботи електроприладів за рахунок тієї ж кількості електроенергії. Адже розумне і дбайливе користування електроенергією дозволяє без додаткових витрат отримувати у 2-3 рази більше користі від власних електроприладів, знизити невиправдані витрати та водночас зменшити оплату за спожиту електроенергію.

Разом, свідомо використовуючи електричну енергію, ми здатні уникнути відключень та додаткових технічних пошкоджень електромереж!