Ладижинська сільська рада

Ладижинська громада провела в останню путь  жителя с.Текуча – Артема ЧЕРЕДНИКА

Дата: 08.05.2024 15:43

Фото без описуЛадижинська громада провела в останню путь  жителя с. Текуча – Артема ЧЕРЕДНИКА

8 травня Ладижинська громада попрощалась з текучанином, ЧЕРЕДНИКОМ Артемом Вікторовичем – відважним  Героєм, Воїном, Захисником. Смерть спіткала його не на полі бою, але чатувала ще з лінії фронту. На 34 році життя, внаслідок важкої хвороби, будучи комісованим з лав Збройних Сил України за станом здоров’я трагічно помер Артем Вікторович.

Народився Артем 18 червня 1990 року в м.Умань. У 2007 році закінчив Уманську загальноосвітню школу №10. Після закінчення школи працював у м. Києв. В 2016 році поїхав працювати за кордон в Польщу.

Війна не залишила байдужим Артема. Після початку повномасштабного вторгнення він без вагань повернувся в Україну, щоби стати в авангарді захисту рідної Батьківщини, її суверенітету та територіальної цілісності. Добровольцем з 28 жовтня 2022 року вступив до лав Збройних Сил України.

На жаль, словами не можна загоїти болючі душевні рани від втрати, не втамувати пекучий біль. Та у цей важкий час, сповнений тугою та жалем уся Ладижинська громада розділяє біль непоправної втрати і висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, друзям – всім, хто знав, любив та поважав Артема Вікторовича.

Тепер Артем навіки з небесною вартою, навіки в строю.

Світла Пам'ять та Вічна Слава воїнам, життя, молодість та майбутнє яких так чи інакше перекреслила страшна війна!