Ладижинська сільська рада

26 квітня – річниця Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 10:44

Фото без опису26 квітня – річниця Чорнобильської трагедії

26 квітня 2024 року відзначаються 38-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

Скільки б не минуло років, ця дата завжди буде в нашій пам’яті як чорна сторінка в історії України. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії. Пам’ятаємо тих, хто ціною життя рятував світ.

Ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Ми схиляємо голови  перед пам`яттю тих, хто загинув  у цій боротьбі, закликаємо зберігати пам`ять Чорнобиля і  шанувати мужність тих  ліквідаторів, які живуть сьогодні поряд з  нами.

Шановні учасники ліквідації на Чорнобильській атомній станції!

Сердечно бажаємо  вам і вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії та наснаги, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Нехай щира людська подяка зігріває ваші серця, опалені загравою Чорнобильської катастрофи.