Дата: 26.04.2024 09:39

Фото без описуВ четвер, 25 квітня Ладижинська громада провела в останню путь Захисника, жителя с. Колодисте – Максима ПТАШНИКА

Максим Васильович народився 24 вересня 1989 року у м. Корсунь-Шевченківський, Черкаської області.

Закінчив Колодистенську загальноосвітню школу. По закінченню, у 2007 році вступив до Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини. Здобувши фах педагога, працював вчителем у Шаринській  загальноосвітній школі.

Зустрів кохану жінку та створив з нею у 2020 році щасливу родину, в якій у нього народився син.

У грудні 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України, аби стати до боротьби за захист суверенітету та територіальної цілісності України. Виконував обов’язки дизеліста-електрика відділення енергетичного забезпечення зенітної ракетної батареї. Проявив себе як надійний, сміливий, впевнений воїн та побратим.

22 квітня відлетіла у вічність світла та хоробра душа Максима. Максим ПТАШНИК, виконуючи бойове завдання у районі н.п.Борова, Харківської області віддав своє життя за захист Свободи та Незалежності України. В результаті ракетного удару перестало битися серце Захисника.

Невимовна втрата – загинув чоловік, батько, син, брат, друг, побратим. Громада втратила ще одного Героя.

Зі скорботою в серці, з невимовною повагою до неоціненного подвигу Героя – схиляють свої голови жителі Ладижинської громади.