«Співпраця із працівниками Ювінальної провенції»

Дата: 12.04.2024 13:06

Фото без опису«Співпраця із працівниками Ювінальної провенції»

9 квітня 2024 року працівниками Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» спільно із  інспекторами сектору ювенальної превенції Уманського районного управління поліції здійснено  профілактичні рейди, щодо перевірки сімей, де проживають діти, які опинились у складних життєвих обставинах на території  Ладижинської ТГ.

Мета таких рейдів – вивчення потреб сімей, контролю за виконанням батьківських обов’язків, створенням належних умов проживання, виявлення порушення з боку батьків.

З батьками проведено профілактичні бесіди, щодо належного виконання  батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, недопущення конфліктних ситуацій у присутності дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм житлового помешкання та створення належних умов для виховання та розвитку дітей. Також, при спілкуванні з сім’ями, надано консультації та психологічну допомогу для того, щоб зменшити стрес та покращити психологічний стан самих родин.

За результатами обстежень перевірено матеріально-побутові умови, стан здоров’я дітей, складено відповідні акти. До адміністративної відповідальності притягнуто 4 батьків, 9 попереджено.

Важливо своєчасно виявляти ознаки неналежного виконання батьківських обов’язків з метою попередження нещасних випадків у сім’ях.