Запрошуємо батьків та дітей Ладижинської громади завітати на «Острів Здоров’я»!

Дата: 09.04.2024 09:32

Фото без описуЗапрошуємо батьків та дітей Ладижинської громади
завітати на «Острів Здоров’я»!

У середу, 17 квітня, в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Ладижинка відбудеться свято здоров’я.

Під час заходу медики надаватимуть жителям Ладижинської громади безоплатні консультації про важливість вакцинації від поліомієліту та щепитимуть дітей від цієї хвороби.

Процес вакцинації перетвориться на захопливу гру, а дітей під час щеплення супроводжуватиме казковий герой – Зайчик-Лапчик. Також на «Острові Здоров'я» будуть облаштовані фотозони, проводитимуться ігри з подарунками.

Кожен із відвідувачів заходу матиме змогу:

– вакцинувати дітей, які ще не отримали або пропустили щеплення від поліомієліту;

– обстежити дітей у лікаря;

– відвідати зустріч-консультацію з лікарем-педіатром, лікарем-інфекціоністом та лікарем-епідеміологом;

– дізнатися важливу інформацію про поліомієліт та щеплення від цієї хвороби;

– отримати фахові відповіді на свої запитання.

Звертаємо вашу увагу, що о 10.30 розпочнеться зустріч-консультація з лікаркою-педіатринею ЦПМСД Паланської сільської ради МАРИНОЮ ОПАЛЕНКО, завідувачем інфекційного відділення Уманської центральної міської лікарні ОЛЕКСАНДРОМ СОКОЛЕНКОМ та лікаркою-епідеміологинею Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб ІРИНОЮ ШУЛЯРЕНКО.

Локація «Острів Здоров'я» розпочне роботу 17 квітня о 10.00. Чекаємо батьків та дітей Ладижинської громади в амбулаторії загальної практики-сімейної медицини села Ладижинка, що знаходиться за адресою: вулиця Анісімова, 14.

Профілактично-вакцинальний захід «Острів здоров’я» проводиться фахівцями Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з медичними працівниками Уманського міського ЦПМСД у межах проєкту Український католицький університет UCuniversity (УКУ) за підтримки UNICEF Ukraine Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії.

#ВакцинованіЗахищені