Участь у семінарі «Ліга сильних»

Дата: 08.04.2024 14:20

Фото без описуУчасть у семінарі «Ліга сильних»

27 березня 2024 року працівники КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради» взяли участь у офлайн-семінарі  на тему: «Розвиток інклюзивності та доступності надання соціальних послуг для дітей зі складними порушеннями розвитку». Захід проведено Олесею Яскевич, засновницею та очільницею ГО "Бачити серцем", членкинею правління ГС “Ліга сильних”.

Метою зустрічі було обговорення наступних питаннь:

• особливості комунікації із людей з інвалідністю;
  • взаємодія з родинами , які виховують дітей зі складними порушеннями розвитку;
  • сексуальна  освіта як важлива складова розвитку дитини;

Особлива увагу зосереджена на  питаннях надання соціальних послуг людям з інвалідністю, алгоритмі дій та принципах роботи із дітьми зі складними порушеннями розвитку.

Для фахівців, які надають соціальні послуги  важливо раціонально використовувати набуті знання не лише у теорії, а  й застосовувати їх практиці, адже люди з інвалідністю  мають змогу і мають право навчатися, працювати, подорожувати, будувати плани на майбутнє, бути активними.

Захід  відбувся у межах проєкту Empower Ukraine, що створений за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO), CBM та Європейського Форуму з питань осіб з інвалідністю.