Ладижинська громада вшановує роковини пам’яті Олексія НІКІТІНА

Дата: 21.03.2024 10:33

Фото без описуЛадижинська громада вшановує роковини пам’яті Олексія НІКІТІНА.

21.03.2022 року трагічно обірвалося життя жителя с. Ятранівка, Захисника України – Олексія Петровича НІКІТІНА.

Народився Олексій Петрович 1978 року у с. Бурлин. У 1981 році разом із родиною переїхав на постійне проживання до с.Ятранівка, де і пройшли його дитячі та юнацькі роки.

Олексій НІКІТІН, будучи багатодітним батьком та турботливим чоловіком в перших рядах став на захист своєї рідної домівки, своєї Батьківщини.  Воював у складі 30 ОМБР ім. князя Костянтина Острозького на посаді оператора апаратної взводу зв’язку.

За особисту мужність, героїзм та відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олексій Петрович  нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та відзнакою «За заслуги перед Уманщиною» (посмертно).

Олексій НІКІТІН  віддав своє життя, своє майбутнє за мир в Україні та спокій у наших домівках, навіки залишившись Героєм у пам’яті громади.