​​​​​​​Профілактична робота з умовно засудженими громадянами

Дата: 12.03.2024 16:15

Одним із важливих напрямків діяльності Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» є співпраця з філією ДУ «Центр пробації» в Черкаській області Уманським районним відділом, яка контролює  поведінку осіб, які, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-засуджені. Спільна робота спрямована запобіганню повторенню скоєння нових злочинів.

5 березня 2024 року психологом  Центру Наталією  Коваль з заступником начальника відділу Центр пробації Людмилою Олександровою проведено профілактичні бесіди з умовно засудженими громадянами щодо формування відповідальної поведінки та наслідки скоєння нових злочинів.

Особлива увага під час бесід звернута на життя без правопорушень з дотриманням загальноприйнятих законів. Роз'яснено про права і обов’язки, як громадянина  України.