Дата: 06.03.2024 11:41

Фото без описуСьогодні, 6 березня, Ладижинська громада вшановує роковини пам’яті Захисника – Володимира АНДРІЙЧУКА. Володимир народився 21.07.2001 у селі Ропотуха. У 2019 році підписав контракт на військову службу, який на початок повномасштабного вторгнення рф вже добігав кінця.

24 лютого 2022 року Володимир в перших рядах став на захист Батьківщини. У вирі кривавих боїв, виконуючи бойове завдання під час оборони м.Житомир, 6 березня перестало битися серце Героя.

Володимир віддав своє життя, свою молодість, своє майбутнє за мир в Україні та спокій у наших домівках.

11 жовтня 2022 року Володимира нагороджено відзнакою  «За заслуги перед Уманщиною» (посмертно). Сьогодні, у другу річницю загибелі героя Ладижинська громада низько схиляє голови перед його неоціненним подвигом.