Дата: 05.03.2024 09:56

Фото без описуПід гаслом  -  «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» пройшли змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з черліденгу.

2 березня 2024 року на базі Нагірнянського ЗЗСО пройшов відбірковий  турнір з черліденгу.

Черліденг – це вид спорту, який поєднує елементи шоу і видовищних видів спорту (танці, гімнастику, акробатику), а також командну підтримку та позитивні емоції.

До участі у змаганнях долучилися команди Дубівського ліцею Бабанської селищної ради, Нагірнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Баштечківської сільської ради, Червонокутського ліцею Буцької селищної ради, Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради та Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради з числа учнів 5-6 класів.

За підсумками судівського оцінювання перемогу здобула команда Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради.

Вітаємо наших юних, енергійних і талановитих черлідерок та їх наставників!

Команда ліцею представлятиме Ладижинську громаду у ІІІ районному етапі змагань, який відбудеться в м. Умань.