Дата: 29.02.2024 15:23

Фото без опису26 лютого 2024 року   проведено навчання  на  тему : «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія.»

З війни додому повертаються ветерани. Хто вони? Як з ними спілкуватися? Що цінують та про що мріють? Адже вони повертаються не тільки з фізичними, а й психологічними травмами.

26 лютого 2024 року для старостів, спеціалістів Ладижинської СТГ, та відповідальних осіб, які працюють з ветеранами було проведено навчання  на     тему : «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія.»

Метою якого було донести, що з поверненням додому ветерана його життя кардинально змінюється: змінюється світогляд, життєва позиція та цінності життя вже зовсім інші, вони потребують підтримки, поваги та взаєморозуміння від родини, друзів та суспільства в цілому.

Під час зустрічі головну увагу учасників було привернуто на те, що в роботі з ветеранами важливо з розумінням ставитися до них, проявляти повагу та толерантність, бути  стриманим в конфліктних ситуаціях, знаходити індивідуальний підхід до кожного.