Працівниками КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради»  проведено інформаційно - мотиваційний захід на тему  «Патріотизм. Патріотичне виховання»

Дата: 29.02.2024 11:46

Фото без описуПрацівниками КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради» було  проведено інформаційно - мотиваційний захід на тему  «Патріотизм. Патріотичне виховання» з учнями початкових класів Ладижинського ліцею, метою якого було сформувати  у дітей почуття патріотизму у молодшому шкільному віку.

Патріотичні почуття у дітей засновуються на  інтересі до найближчого оточення: сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села, яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, нерозривно пов'язаним з ними. Патріотизм – це любов до Батьківщини, гордість за надбання національної культури, дбайливе ставлення до рідної мови, традицій, звичаїв, народної творчості.

На завершення заходу учні намалювали малюнки захисникам, які були передані волонтерам.