Ладижинська сільська рада

Матдопомога для вирішення соціально-побутових питань: чи надаватимуть у 2024 році

Дата: 22.02.2024 13:47

Фото без опису🇺🇦Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань виплачується в розмірі місячного грошового забезпечення (посадовий оклад, оклад за військовим званням, надбавка за вислугу років і щомісячні додаткові види грошового забезпечення (крім винагород) за займаною посадою).

🔸Хто може отримувати
Всі військовослужбовці, крім строковиків.

🔸Що потрібно для отримання виплати?
Написати рапорт на ім’я командира, де потрібно пояснити причину такого звернення, а також надати документи, що підтверджують наявність підстав для виплати.

Командир приймає рішення щодо надання допомоги в межах наявного фонду грошового забезпечення.

В разі погодження, цього року можна отримати допомогу за попередній 2023 рік. Це можливо, якщо подія, яка призвела до потреби в отриманні такої допомоги, відбулася у 2023 році і право на її отримання тоді не було реалізовано.

Заходьте на сайт: 🇺🇦 Платформа ветерана | Черкаський вимір (https://ukrveteran.ck.gov.ua/)