«Шкільні ліги з волейболу (серія плей–оф районного етапу змагань)»

Дата: 05.02.2024 18:59

«Шкільні ліги з волейболу (серія плей–оф районного етапу змагань)»

В рамках президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» метою якого є залучення учнів та учениць, до систематичних занять фізичною культурою і спортом 3 лютого 2024 року на базі Ладижинського ліцею відбулися змагання з волейболу. В змаганнях взяли участь команди Бабанської, Баштечківської, Буцької, Іваньківської та Ладижинської ТГ. Нашу громаду  представляли команди Ладижинського ліцею (хлопці) та Колодистенської гімназії (дівчата). В результаті змагань серед дівчат І місце та вихід в груповий етап районних змагань виборола команда Баштечківського ліцею Баштечківської сільської ради. Серед хлопців І місце та вихід в груповий етап районних змагань виборола команда Оксанинської філії Бабанського ліцей Бабанської селищної ради. Далі в межах змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» на наші команди чекає змагання з баскетболу (серія плей–оф районного етапу змагань) зустріч відбудеться 10 лютого 2024 року на базі Іваньківського ліцею Іваньківської сільської ради між командами Бабанської, Баштечківської, Буцької, Іваньківської та Ладижинської ТГ.