Спортивне орієнтування – це не тільки цікаво та корисно, а ще доступно, просто та сучасно

Дата: 26.01.2024 16:14

Фото без описуВ рамках президентського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» 26 січня 2024 року на базі Ладижинського ліцею відбулися змагання зі спортивного орієнтування.

Шкільні ліги дають можливість багатьом закладам освіти впевнитись в тому, що спортивне орієнтування – це не тільки цікаво та корисно, а ще доступно, просто та сучасно.

Цікаві завдання, новий досвід, драйв та незабутні враження отримали учасники освітнього процесу під час заходу! Учні 5-7 класів проходили дистанцію-квест впевнено, швидко та спритно, намагалися не поступатися в майстерності орієнтуватися.

Участь у змаганнях взяли 4 команди з навчальних закладів загальної середньої освіти громади.  Тож, за підсумками змагань маємо наступні результати:

І місце – команда Ладижинського ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області

ІІ місце – команда Колодистенської гімназії  Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області

ІІІ місце – команда Шаринської гімназії Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області

ІV місце – команда Ятранівської філі Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Наші діти вкотре довели, що вони – найкрутіші! Ми захоплюємося їх командним духом, наполегливістю та згуртованістю заради досягнення мети.

Бажаємо учасникам змагань та їх тренерам подальших спортивних досягнень!