На базі Ладижинського ліцею відбувся черговий етап шкільних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з ЧЕРЛІДЕНГУ»

Дата: 22.01.2024 14:00

Фото без опису#разомпереможемо#плічопліч#scl#Черкащина_шкільні_ліги

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» - це можливість проявити себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних шкільних змагань.

19 січня 2024 року на базі Ладижинського ліцею відбувся черговий етап шкільних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з ЧЕРЛІДЕНГУ».  Це була атмосфера шаленого драйву! Черліденг – спорт, що єднає.

Основна мета черліденгу — це підтримка спортивних команд і створення позитивного настрою серед глядачів.

Участь у змаганнях взяли 3 команди.  Тож, за підсумками змагань маємо наступні результати:

ІІІ місце – команда Ятранівської філії Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області

ІІ місце – команда Колодистенської гімназії  Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області

І місце – Ладижинський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Вітаємо переможців! Дякуємо всім за активну участь, гарні емоції та позитивний настрій. Бажаємо рухатися тільки вперед.

Дякуємо ЗСУ за можливість втілювати дитячі мрії в життя.