Згуртованість, перемога та нові емоції!

Дата: 17.01.2024 10:01

Фото без описуЗгуртованість, перемога та нові емоції!» – саме з такими настроями учасники освітнього процесу Ладижинської СТГ взяли участь у черговому етапі  змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти».

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти» -  масштабний спортивний рух, що стартував у всіх областях Україні. Проєкт втілюється під патронатом Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.

Учнів чекають етапи змагань на різних рівнях у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Мета проєкту – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

16 січня 2024 року  в Ладижинській СТГ відбувся ІІ етап спортивних  змагань з футзалу в  рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти».

Організатором заходу виступив Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради. Змагання проходили на базі спортивної зали Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради.  Вчителі з фізичного виховання закладів освіти Ладижинської СТГ були зацікавлені в участі своїх вихованців у даному заході та підготували команди на достойному рівні.

Юні спортсмени змагалися з футзалу.  Переможцем вийшла команда Ладижинського ліцею, ІІ місце отримала команда Колодистенської гімназії, яка теж на належному рівні проявила себе.

Змагання пройшли з позитивними емоціями, у дружній атмосфері. Діти активно провели час  та  радо спілкувалися. Було весело, а головне фізкультурно – оздоровчо.

Організатори та учасники дякують керівництву Ладижинського ліцею  за можливість проведення заходу у спортивній залі.

Дякуємо захисникам за можливість дітям навчатися та займатися спортом.

Вболіваймо за найкращих. Згуртованість, перемоги та нові емоції – ми готові до цього!