На базі Ладижинського ліцею в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулися змагання «Шкільний кубок Ладижинської СТГ з волейболу»

Дата: 15.01.2024 14:55

Фото без опису«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – спортивні змагання нового формату, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду.
Наймасштабніші учнівські змагання країни вже на старті!
Проєкт ініційований Президентом України на підтримку учнівського та студентського спорту у 2023-2024 роках. Міністерство молоді та спорту України спільно із Міністерством освіти і науки України та національними спортивними федераціями започатковує проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з п’яти видів спорту: волейбол, баскетбол, футзал, спортивне орієнтування та черлід
енг.

Спорт - це сила, честь, відвага, заповзятість та жага до перемоги! Зі стартом ІІ семестру учні Ладижинської СТГ зробили перший крок на шляху реалізації Всеукраїнського президентського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

12 січня 2024 року на базі Ладижинського ліцею в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги серед учнів закладів загальної середньої освіти» відбулися змагання «Шкільний кубок Ладижинської СТГ з волейболу».

Перед початком спортивних змагань педагоги та учні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх загиблих Героїв за Волю та Незалежність України.

У змаганнях взяли участь команди учнів 5-9 класів закладів загальної середньої освіти Ладижинської СТГ.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ:
Дівчата:
І місце команда Колодистенської гімназії (вибороли кубок);
ІІ місце команда Ладижинського ліцею.
Хлопці:
І місце команда 9 класу Ладижинського ліцею (вибороли кубок);
ІІ місце команда 8 класу Колодистенської гімназії.
Було відзначено кращих гравців: серед дівчат - учениця 9 класу Колодистенської гімназії Гайдай Крістіна, серед хлопців - учень 9 – А класу Ладижинського ліцею Ткаченко Єгор.

Щиро вітаємо переможців змагань, бажаємо усім учасникам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу.
Всеукраїнські шкільні ліги – твій шлях до перемоги!