До відома споживачів КП «Ладижинський сількомунгосп»

Дата: 12.01.2024 16:35

Фото без описуДо відома споживачів КП «Ладижинський сількомунгосп»

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року№ 1405 скасовано мораторій на припинення (обмеження) житлово-комунальних послуг у разі їх несвоєчасної оплати або оплати в неповному обсязі.

• Дані зміни стосуються всіх споживачів, окрім тих, які проживають на окупованих територіях та територіях на яких  ведуться активні бойові дії.

Шановні споживачі, щоб запобігти можливому припиненню (обмеженню) послуг з централізованого водопостачання рекомендуємо вчасно сплачувати за спожиті послуги!!!

ДОДАТКОВО ІНФОРМУЄМО:

• Плата за послуги водопостачання вноситься щомісячно не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим періодом.
  • У разі існуючої заборгованості за попередні періоди та неможливості погашення  її у повному обсязі, пропонуємо звернутися із заявою про укладення договору про реструктуризацію заборгованості за адресою : село Ладижинка, вулиця Анісімова, будинок 8, або за телефоном +38 (050)-10-001-20

Адміністрація  КП «Ладижинський сількомунгосп»